نیروسنج دیجیتال لوترون مدل FG-6100SD

 

نیروسنج دیجیتال لوترون مدل FG-6100SD :

نیروسنج دیجیتالی ( Force Gauges Digital) چیست؟
یکی از وسایلی که جهت اندازه گیری نیروهای کششی و فشاری وارده به اجسام بکار می رود، نیروسنج دیجیتال می باشد. در عمل برای اندازه گیری نیرو برای مثال کشش و یا نیروی وارد بر یک جسم از یک نیرو سنج استفاده می شود. نیروسنج های دیجیتالی بطور کلی دستگاهی دستی است که شامل لودسل (حسگر)، قسمت الکتریکی، صفحه نمایش و نرم افزار می باشد. طراحی نبروسنج های دیجیتال به دو صورت سنسور داخل و سنسور بیرون دستگاه می باشد، در نوع اول سنسوری که جهت اندازه گیری نیرو بکار می رود در داخل دستگاه تعبیه شده است و در نوع دوم سنسور خارج از دستگاه می باشد و بیشتر برای ظزفیت های بالا بکار می رود.
نبرو سنج دیجیتالی بصورت پرتابل می باشد و می تواند نیرو را اندازه گیری و از طریق پرت سریال انتقال دهد. نوع پیشرفته تر نیروسنج های دیجیتالی امکان نمایش گرافیکی نمودار نیرو بر حسب زمان را در صفحه نمایش خود دارد.
نیروسنج دیجیتال لوترون مدل FG-6100SD قابلیت اندازه گیری در دو روش سریع و آهسته را دارد .
دقت اندازه گیری بالا ،قابلیت اتصال به کامپیوتر توسط کابل USB و یا کابل RS-232 و نگه دارنده ماکزیمم از ویژگی های فنی این دستگاه می باشد .

 

 

 

قابلیت اندازه گیری
واحد اندازه گیری: kg/Lb/Newton
دقت اندازه گیری: 0.02Kg
محدوده کاری: 100kg تا 0
سرعت نمونه برداری: 20ms
ابعاد
ارتفاع: 215mm
عرض: 90mm
عمق: 45mm
سایر مشخصات
سایر قابلیت ها: قابلیت اتصال به pc توسط کابل RS-232 و USB و نرم افزار مربوطه / قابلیت ثبت اطلاعات روی کارت حافظه (SD CARD 1 ̴16 G)
کشور سازنده: تایوان