رطوبت سنج جامدات لوترون مدل MS-7012SD

رطوبت سنج جامدات لوترون مدل MS-7012+ MS71P :

رطوبت سنج جامدات چیست ؟ 
رطوبت سنج جامدات دستگاهی است که میتواند رطوبت چوب و سایر محصولات ساختمانی را اندازه گیری و نمایش دهد .رطوبت اجسامی از جمله : گچ , پنلهای چوبی , بتون , را می توان به وسیله این دستگاه اندازه گیری کرد .

کاربرد رطوبت سنج جامدات در کجاست ؟
برای شناسایی رطوبت چوب ، دیوارها ویا سایرمصالح ساختمانی جهت جلو گیری از خسارات ناشی از رطوبت زیاد ویا مجاورت با آب و رطوبت می توان از این دستگاه استفاده کرد . رطوبت سنج ها در کارخانجات مبلمان سازی و بازسازی , کارخانجات جهت خشک کردن چوب , بازرسی ساختمان و مبارزه با آفات ، کنترل رطوبت زغال سنگ جهت محاسبه دقیق وزن و..... ازاین دستگاه استفاده کرد .

رطوبت سنج جامدات لوترون مدل MS-7012 + MS71P یکی از بهترین دستگاه های رطوبت سنج موحود در بازار است که با کارایی عالی و قیمتی مناسب ارزش خرید بالایی دارد . این دستگاه با پراب MS71P عرضه می شود . 
این دستگاه میتواند دما را بدون پراب و با پرات تیپ K/J اندازه گیری کند و دارای حافظه مینیمم و ماکزیمم است و قابلیت اتصال به کامپیوتر توسط کابل RS-232  و کابل USB را دارد .
این دستگاه علاوه بر دما و رطوبت میتواند نقطه شبنم و دمای شرجی را نیز اندازه گیری کند .

 
 

مشخصات

 

ابعاد: 47.5 * 73 * 182 mm
قابلیت اندازه گیری: رطوبت:5 ~ 95% RH / دما: 0 ~ 50 °C / دما با پراب K,J از -100C ~ 1300 °C / نقطه شبنم از 48.9+ تا 25.3-سانتی گراد / دمای شرجی از 50+ تا 21.6- درجه سانتی گراد
سایر مشخصات: / دارای حافظه ماکزیمم و مینیموم / قابلیت اتصال به PC توسط کابل USB/RS-232 و نرم افزار مربوطه / قابلیت ثبت اطلاعات روی کارت حافظه (SD CARD 1~16GB)

 

دانلود کاتالوگ فنی