ترمومتر غیر تماسی / لیزری لوترون مدل TM-958

ترمومتر 4 کاناله لوترون مدل TM-958: 

دما از پارامترهای بسیار مهم در پروسه های صنعتی است . در حقیقت کمتر پروسه کنترلی بدون کنترل دما میتوان در نظر گرفت . ترمومتر (Thermometer) وسيله‌ای است که درجه حرارت را اندازه‌گيری می‌کند و برای مقاصد مختلفی به کار می‌رود.
ترمومتر لیزری یا ترمومتر غیر تماسی لوترون مدل TM-958 از جمله ترمومتر های ساخت شرکت لوترون می باشد که قابلیت اندازه گیری دما به صورت سانتی گراد / فارنهایت را میدهد . این دستگاه محهز به ثابت نگه دارنده صفحه نمایش می باشد .
همچنین لیزر نشانگر به کار رفته در این دستگاه قابل تنظیم می باشد که این امر باعث سهولت استفاده از دستگاه می شود . قابلیت تنظیم کانون سنجش برای دقت بالاتر نیز فراهم شده است .

 ابتدا درب پشت دستگاه را بردارید باطری کتابی را قرار دهید سپس درجه حرارت را بر روی C یا F  قرار دهید همچنین میزان EMISSIVITY (تشعشع)  را تنظیم نمایید.
به وسیله دکمه جلویی دستگاه دما را اندازه گیری نمایید با نگه داشتن این دکمه لیزر دستگاه نیز روشن می شود عدد اندازه گیری شده بعد از برداشتن انگشت از روی دکمه به مدت 10 ثانیه نمایش داده می شود.
EMISSIVITY: هر جسمی یک مقدار انرژی از خود منتشر می کند مقداری از انرژی منتشر شده مربوط به دمای جسم می باشد و آن از قابلیت های انرژی منتشر شده می باشد.
که در جدول مربوط به انرژی منتشر شده از اجسام مقدار EMISSIVITY هر جسم در داخل کاتالوگ دستگاه می باشد.

 

 

مشخصات فنی :‌

ابعاد: 45*92*160 mm
قابلیت اندازه گیری: 300+ - 30- درجه سانتی گراد / فارنهایت
سایر مشخصات: دارای لیزر نشانگر قابل تنظیم - قابلیت تنظیم کانون سنجش - ثابت نگهدارنده اتوماتیک صفحه نمایش

 

دانلود کاتالوگ فنی