وکیوم متر لوترون مدل VC-9200

 

وکیوم دیجیتال Lutron مدل VC-9200

وکیوم دیجیتال Lutron مدل VC-9200 قابلیت اندازه گیری خلاء مطلق و فشار مطلق را دارد و محدوده اندازه گیری آن از 1 تا 1500mbar است و همچنین این وکیوم سنج قابلیت حفاظت بار اضافه تا حداکثر 2000 میلی بار را دارد.
پروب جداگانه وکیوم VC-9200 باعث عملکرد آسان آن شده است. این وکیوم سنج ساخت لوترون تایوان قابل استفاده در خودرو، صنعت، آزمایشگاه، گرمایش، تهویه و بیمارستانها را دارد.
وکیوم دیجیتال Lutron مدل VC-9200 دارای سنسور مناسب برای اندازه گیری هوا، گازهای روغنی و مایعات بوده و قابلیت نمایش داده ها بر حسب 8 واحد (torr, mm Hg, micron, mbar, KPa, Pa, inch Hg, psi ) را دراد. خاموش شدن خودکار آن باعث افزایش طول عمر باتری می شود.
ریزپردازنده موجود در وکیوم دیجیتال Lutron مدل VC-9200 باعث شده که بیشترین دقت ممکن را داشته باشد و ویژگیها و امکانات ویژه ای را فراهم کرده است. قابلیت ذخیره و بازخوانی حداکثر و حداقل مقدار اندازه گیری شده، قابلیت نگهداری مقدار مورد نظر در صفحه نمایش، نشانگر ضعیف بودن باتری و قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق رابط RS232 به منظور جمع آوری و ذخیره داده های از دیگر ویژگی های وکیوم دیجیتال Lutron مدل VC-9200 می باشد.

 

 

قابلیت اندازه گیری
واحد اندازه گیری: Torr, mm Hg ,micron , kpa ,pa ,inch Hg, psi
محدوده کاری: torr ×1 torr ×1500 mbar ×1 mbar1125
ابعاد
ارتفاع: 180mm
عرض: 72mm
عمق: 32mm
سایر مشخصات
سایر قابلیت ها: قابلیت اتصال به PC توسط کابل RS-232 و USB و نرم افزار مربوطه
ویژگی ها: همراه با سنسور برای اندازه گیری فشار هوا ، گاز و روغن / کاربرد : اتومبیل ، صنعت ، آزمایشگاهها ،لوازم پزشکی و ... / دارای حافظه و ثبت مقادیر مینیمم و ماکزیمم / سنسور مجزا
اقلام همراه: همراه با کیف حمل
کشور سازنده: تایوان